Terapeuci

Jesteśmy wykwalifikowaną kadrą specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, wykorzystujących w pracy z dziećmi nowoczesne metody pracy, profesjonalny sprzęt terapeutyczny oraz liczne pomoce dydaktyczne. Stale rozwijamy się i doskonalimy.

Udzielamy fachowej pomocy w przypadkach takich jak: dysleksja, dysortografia czy dysgrafia, a także centralne zaburzenia przetwarzania słuchowego (CAPD).

Zespół Fonematicum tworzą:

  • Agnieszka Hetmaniok-Kaszuba / pedagog, terapeuta Metody Warnkego, terapeuta Terapii Ręki i motoryki małej, provider Neuroflow, trener Treningu Umiejętności Społecznych TUS; właściciel.
  • Edyta Ulbrych-Krajewska / terapeuta Terapii Ręki i motoryki małej.

O mnie…

Nazywam się Agnieszka Hetmaniok-Kaszuba. Jestem pedagogiem, absolwentką Uniwersytetu Śląskiego. Od prawie 20 lat zdobywam różnorodne, bogate doświadczenia zawodowe w pracy z dziećmi, a także ich rodzicami. Początkowo jako wolontariusz (okres liceum, studia), następnie stażysta, pedagog, wychowawca oraz terapeuta w placówkach takich jak: Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza oraz Centrum Rozwoju Osobistego i Neuroterapii Gallus.

Aktualnie prowadzę Gabinet Pedagogiczny Fonematicum w Wodzisławiu Śląskim, gdzie rozwijam swoje umiejętności, predyspozycje i pasje zawodowe, zarówno dla siebie, jak i dla tych, z którymi pracuję. Moja działalność ukierunkowana jest w sposób szczególny na pracę z dziećmi potrzebującymi wieloaspektowego wsparcia w zakresie rozwoju funkcji centralnych (funkcje słuchowe, wzrokowe, motoryczne), czyli tych najistotniejszych w procesie edukacji.

Jestem pedagogiem, terapeutą Metody Warnkego®, providerem NEUROFLOW®, terapeutą ręki i zaburzeń motoryki małej, a także certyfikowanym trenerem Treningu Umiejętności Społecznych TUS.

Praca, którą wykonuję sprawia, że wciąż staram się rozwijać. Jest dla mnie misją
i pasją. Wyzwaniem, które każdego dnia podejmuję na nowo. W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki i spacerować. Kocham góry! Jestem radosnym i szczęśliwym śpiochem.

Gabinet Pedagogiczny Fonematicum – Wodzisław Śląski

Diagnoza oraz zajęcia w Gabinecie Pedagogicznym Fonematicum w Wodzisławiu Śląskim, ul. Kręta 10, odbywają się po uprzednim kontakcie:

  • Telefonicznym: +48 733 676 003
  • Mailowym: gabinet@fonematicum.pl

Gabinet Pedagogiczny Fonematicum w Wodzisławiu Śląskim zaprasza wszystkich, którzy potrzebują pomocy i wsparcia w procesie edukacji. Jeśli mieszkasz
w miejscowości: Radlin, Rydułtowy, Pszów, Marklowice, Mszana, Czyżowice, Gorzyce, Jastrzębie-Zdrój– jesteśmy także dla Ciebie!

Znajdziesz nas też na Facebooku: Gabinet Pedagogiczny Fonematicum
w Wodzisławiu Śląskim.Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!